Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 42 m², położone na 1. piętrze w kamienicy z lat 30., składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 118 376,25 zł, a lokal sprzedawany jest wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 78,9 m², położony w miejscowości Widuchowa w województwie zachodniopomorskim, na 2. piętrze budynku, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do wody i kanalizacji. Nieruchomość w użytkowaniu wystawiona jest na elektroniczną licytację komorniczą z ceną wywołania 159 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest trzypokojowe mieszkanie o niepodanym metrażu, położone na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Lewinie Brzeskim (woj. opolskie), z przynależną piwnicą i WC. Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 122 666,67 zł przy sumie oszacowania 184 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,17 m² w Piotrkowie Trybunalskim, położone na drugim piętrze budynku, z udziałem w gruncie i częściach wspólnych. Lokal po generalnym remoncie w 2022 roku, w dobrym standardzie wykończenia, z ogrzewaniem gazowym, wystawiony jest z ceną wywołania 233 100 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 66,3 m² położony jest w miejscowości Zaborowice w gminie Bojanowo (woj. wielkopolskie), w budynku z pomieszczeniami przynależnymi. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 105 897,33 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 4/6 w nieruchomości położonej w Chodzieży w województwie wielkopolskim, obejmującej działkę ok. 436 m² zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym (lokal na wysokim parterze) oraz wolnostojącym garażem w złym stanie technicznym. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dojazdem drogą asfaltową, a cena wywołania udziału wynosi 160 000,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w nieruchomości położonej w Chodzieży (woj. wielkopolskie), obejmującej działkę ok. 436 m² zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym (lokal na wysokim parterze) oraz wolnostojącym garażem w złym stanie technicznym. Nieruchomość położona jest wśród zabudowy jednorodzinnej z dojazdem drogą asfaltową, a cena wywołania udziału wynosi 39 999,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni ok. 95 m², położonym w budynku jednorodzinnym w Chodzieży, składającym się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, zlokalizowanym na wysokim parterze budynku z lat 80. Nieruchomość znajduje się na działce ok. 436 m² z wolnostojącym garażem w złym stanie technicznym, a cena wywołania udziału wynosi 39 999,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45,25 m² w Policach, położone na 7. piętrze 8‑kondygnacyjnego budynku, z balkonem, widną kuchnią oraz łazienką i WC osobno. Lokal w budynku z lat 70., wystawiony jest na licytację elektroniczną z ceną wywołania 91 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowane jest mieszkanie o powierzchni 30,74 m², stanowiące odrębną własność lokalu z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Lokal położony jest w centralnej części miasta, a cena wywołania wynosi 142 866,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Karlinie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,44 m², położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 159 000 zł, a oględziny możliwe są jedynie z zewnątrz.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 157 m² z 3 pokojami, położony w gminie Łambinowice (woj. opolskie), na działce ok. 0,19 ha, z budynkiem gospodarczo-garażowym. Budynek z 2007 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, wymaga remontu i modernizacji, a cena wywołania wynosi 264 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 117 m² z 4 pokojami, położony w miejscowości Kwiatków w województwie opolskim, na dużej działce ponad 0,3 ha z pozostałościami zabudowy gospodarczej. Budynek z lat 40., parterowy z poddaszem częściowo użytkowym, w stanie wymagającym nakładów, ma cenę wywołania 90 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Pruszkowie oferowana jest działka o powierzchni 761 m² zabudowana wolnostojącym, jednorodzinnym domem parterowym z poddaszem użytkowym i piwnicą, wybudowanym w 1994 roku. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, wyposażona w prąd, gaz, własne ujęcie wody oraz centralne ogrzewanie, ma cenę wywołania 836 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Kobyłce oferowany jest udział 1/2 w działce o powierzchni 553 m², zabudowanej domem mieszkalnym o ok. 170 m² powierzchni użytkowej oraz budynkiem gospodarczym. Cena wywołania wynosi 280 500 zł przy sumie oszacowania 374 000 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest nieruchomość gruntowa w Rabie Wyżnej (woj. małopolskie), zabudowana jednorodzinnym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 175 m² na działce 440 m². Budynek położony jest w niedużej odległości od drogi krajowej, urzędu gminy i szkoły, a cena wywołania wynosi 300 866,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Polanicy-Zdroju oferowany jest wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 107,5 m², z 5 pokojami, na dużej działce ok. 0,27 ha, w zabudowie zwartej z budynkiem gospodarczym oraz dodatkowymi pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość w zabudowie z lat przed 1945 r. ma cenę wywołania 518 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z lat 60. z poddaszem użytkowym, po przebudowie na początku lat 2000, położony w miejscowości Drużykowa w województwie śląskim, na dużej działce o powierzchni 1,39 ha z dostępem do mediów i częściowym ogrodzeniem. Nieruchomość wyceniono na 248 800 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 186 600 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny z 2006 r. z garażem oraz budynkiem gospodarczym na działce ok. 892 m² w miejscowości Słowik koło Zgierza. Nieruchomość z mediami (prąd, woda, gaz) ma prawo własności, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 696 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka rolna o powierzchni ok. 0,89 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi, położona w miejscowości Domuraty w gminie Suchowola (woj. podlaskie). Nieruchomość wyceniono na 317 088 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 211 392 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 815 m² zabudowana wolnostojącym, parterowym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 199 m², położona w Warszawie. Nieruchomość wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania *** zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący, parterowy dom mieszkalny o powierzchni 103 m², z 4 pokojami, kuchnią i łazienką, położony w ścisłym centrum Raciąża, na działce ok. 530 m², z dodatkowym budynkiem gospodarczo-garażowym. Budynek o charakterze zabytkowym, z mediami (woda, kanalizacja, CO), wymaga dalszych prac remontowych, a cena wywołania w licytacji wynosi 160 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w wolnostojącym domu jednorodzinnym z poddaszem użytkowym, położonym w Więcborku (woj. kujawsko-pomorskie) na działce o powierzchni 0,0819 ha. Nieruchomość w zabudowie murowanej, ocieplona i wykończona elewacją, oferowana jest w trybie licytacji komorniczej z ceną wywołania 260 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwukondygnacyjny dom jednorodzinny w zwartej zabudowie w Tucholi (woj. kujawsko-pomorskie), częściowo podpiwniczony, o tradycyjnej murowanej konstrukcji zmodernizowanej w latach 2019–2021. Budynek z ocieplonymi ścianami i dachem krytym blachodachówką wystawiony jest z ceną wywołania ok. 263 440 zł przy wartości oszacowania ok. 351 253 zł.
Niezabudowana działka gruntowa położona w miejscowości Piłaki Wielkie w gminie Pozezdrze (powiat węgorzewski, woj. warmińsko-mazurskie) przeznaczona jest do nabycia w drodze drugiego przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość stanowi własność gminy i może być licytowana przez osoby fizyczne i prawne po wcześniejszym wniesieniu wymaganego wadium.